Apie mus

NTEX priklauso didžiausiai Švedijos transporto įmonei. Kai dirbate su mumis, nesame tik subrangovas – esame įsipareigojęs partneris, kuris užtikrina, kad Jūsų logistika ir transportas būtų nuolat tobulinami ir tobulinami.

Iššūkis, kuris auga


Mūsų įkūrėjas ir generalinis direktorius Thomas Ström įkūrė NTEX, kad pasiūlytų Švedijai priklausančią alternatyvą rinkoje. Dėl įsigijimų ir organinio augimo NTEX dabar yra viena didžiausių Švedijos privačių ekspedijavimo įmonių, kurios apyvarta viršija 3,8 mlrd. Švedijos kronų. Įmonei priklauso apie 1750 priekabų, skirtų krovininiam transportui, perkrovimo ir logistikos terminalai bei nuosavi vilkikai Su daugiau nei 950 darbuotojų ir apytiksliai. 900 000 užduočių per metus. Turime resursų pasirūpinti bet kokio masto ir dydžio užduotimis.

Pasiekite toliau naudodami NTEX


Mūsų darbuotojų žinios ir įsipareigojimas yra tai, kas mus veda į priekį. Mes sujungiame didelės įmonės saugumą ir kompetenciją su mažos įmonės lankstumu ir asmenine atmosfera. Mūsų įvairiapusę komandą sudaro geriausi pramonės specialistai – jie užtikrina, kad jūsų transportas veiktų optimaliai ir suteikia visišką kontrolę bei matomumą visoje transportavimo grandinėje. Viskas paremta aiškia ir tvirta Thomas Ström verslo koncepcija: mesti iššūkį nusistovėjusiai rinkai lanksčiais sprendimais, kurie visada sutelkia dėmesį į klientą.

Mūsų istorija

Štai mes – visada šalia, visada pasiruošę

Mes ir toliau stipriname savo buvimą Švedijoje ir Europoje. NTEX turi biurus maždaug penkiolikoje vietų Europoje, taip pat agentų ir partnerių visame pasaulyje.

Vadovai

Skaitykite Ström mintis

Thomas Ström, NTEX įkūrėjas ir generalinis direktorius, transporto pramonėje dirbo daugiau nei keturiasdešimt metų. Čia jis dalijasi mintimis apie laivybą, dabarties reiškinius ir daugelį kitų dalykų.

Sekite naujienas ir informaciją apie paslaugas