Mūsų Paslaugos: Krovinių gabenimas jūra, oru ir geležinkeliu

Lankstūs ir saugūs sprendimai


Mūsų kvalifikuoti NTEX ekspeditoriai yra pasirengę valdyti jūsų pervežimus. Jie gali padėti optimizuoti tarptautinį krovinių gabenimą – nuo pavienių užduočių iki didesnių transporto sprendimų derinant krovinių vežimo būdus.

Taip pat turime specialistų, turinčių didelę projektinių krovinių pristatymo patirtį. Nė vienas krovinys nėra per platus, per aukštas, per sunkus ar per sudėtingas – mes galime su viskuo susidoroti. Mūsų komandos dėmesys detalėms, įsipareigojimas ir budrumas užtikrina sklandų siuntų gabenimą.

Krovinių gabenimas jūra su kassavaitinėmis grupinio pervežimo paslaugomis

Siūlome kassavaitinius išvykimus ir atvykimus iš visų žemynų. Mūsų susitarimai su daugybe laivų linijų bendrovių yra jūsų dispozicijai ir pasaulinės aprėpties galimybėms. Mūsų ekspeditoriai padės jums pasirinkti geriausią alternatyvą ir konkrečiai pritaikys ją jūsų verslo poreikiams. Turėdami didelę patirtį, taip pat užtikriname, kad jūsų siuntos atitiktų visus galiojančius reglamentus ir standartus – nepaisant ar tai standartininiai kroviniai, ar birūs ar cisternose.

Krovinių gabenimas oro transportu su saugiu tvarkymu ir trumpu tranzito laiku

Kalbant apie krovinių gabenimą oro transportu, siūlome paslaugas į visas pasaulio šalis. Turime išteklių apdoroti ir prižiūrėti kiekvieną kiekvieno etapo detalę, įskaitant muitinės formalumus ir galutinį pristatymą nuo durų iki durų. Nesvarbu, ar jūsų siunta skubi, didelės vertės, ar klasifikuojama kaip pavojingi kroviniai – mes siūlome efektyviausią sprendimą visiems jūsų krovinio poreikiams.

Krovinių gabenimas traukiniais – patikimas, prieinamas ir tvarus

Prekinių traukinių pasirinkimas kartu su kitomis transporto rūšimis yra lanksčiausia ir aplinką tausojanti alternatyva. Krovinių gabenimas geležinkeliais puikiai papildo esamus oro, jūrų ir kelių maršrutus tarp Europos ir Azijos.

Intermodalinis transportas – ekologiškai ir ekonomiškai pelningas

Intermodalinis transportas reikalauja lankstumo ir sklandaus tvarkymo. Suderinus kelias transporto rūšis, Jūsų prekes galime pervežti pačiu efektyviausiu būdu. Tokiu būdu kelių, geležinkelių, jūrų ir oro krovinių derinimas yra išradingas būdas sumažinti anglies dioksido pėdsaką ir tolimųjų atstumų transporto išlaidas.

Ar norite sužinoti daugiau?

Mūsų jūrų, oro ir geležinkelių transporto ekspertai mielai aptars Jūsų įmonės poreikius pritaikytą sprendimą.

Prisijungti

Tvarkykite savo jūrų, oro ir geležinkelių siuntas prisijungę prie mūsų klientų portalo.

Kitos paslaugos

line

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir norus, Jūsų prekes saugiai pervežame su tinkamiausia transporto rūšimi – kelių, jūrų, oro, geležinkelių ar kombinuotu transportu.

Lietuva: vietinis transportas

Pritaikytas pagal jūsų poreikius. Pristatome į visas Lietuva vietas, teikiame paslaugas per savo sunkvežimių parką, terminalus ir sandėlius.

Kelių transportas: Europa

NTEX teikia transporto ir logistikos sprendimus visoms siuntoms, pradedant įprastu priekabų judėjimu ir baigiant skubiais greitaisiais pristatymais.

Sandėliavimas ir logistika

Susikoncentruokite į savo pagrindinį verslą. Leiskite mums pasirūpinti jūsų sandėliavimu, atsargų valdymu, išrinkimu, pakavimu ir paskirstymu.

Didelių projektų kroviniai ir pavojingi kroviniai

Turėdami didelę patirtį ir patirtį tvarkant didelių gabaritų ir pavojingus krovinius, galime tvarkyti labai sudėtingas siuntas.