Mūsų Paslaugos: Projekto apkrova ir
pavojingos prekės

Projektinių krovinių ir pavojingų krovinių specialistai


Ar jūsų įmonei reikia patirties projektinių krovinių ar pavojingų krovinių tvarkymo srityje? Kad ir ką siųstumėte, NTEX padės tai padaryti saugiai ir sklandžiai. Žinios ir patirtis yra mūsų stipriausia korta, kai kalbame apie krovinius ir pavojingus krovinius.

Projekto apkrova? Mes tai išspręsime!

NTEX turi platų produktų asortimentą visų tipų projektiniams kroviniams. Mūsų išmananti komanda randa sprendimus ir koordinuoja, nesvarbu, ar tai didelės, plačios, sunkios, didelės vertės ar standartinės prekės. Beveik nieko nėra neįmanomo. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

Pavojingų krovinių gabenimo ekspertai

Esame saugus partneris, turintis savo patirtį pavojingų krovinių srityje. Taip gerai, kad Švedijos valdžios institucijos naudojasi mūsų paslaugomis. Visi NTEX ekspeditoriai yra apmokyti tvarkyti pavojingus krovinius. Taigi darbuotojai gali pasiūlyti kvalifikuotų patarimų dėl pavojingų krovinių vežimo taisyklių taikymo ir aiškinimo. Patarimas galioja visoms transporto rūšims – kelių, jūrų, oro ir traukinių.

Daugiau nei 20 metų patirtis gabenant konteinerius ir birius krovinius

NTEX AB yra išskirtinis „NewPortTank Containers“, pirmaujančios pasaulinės cisternų konteinerių operatoriaus, prekiaujančio biriais skystais chemikalais, dujomis ir maisto produktais, atstovas. Turėdami šiek tiek daugiau nei 40 000 mūsų pačių 20 ́ISO cisternų ir daugiau nei 20 metų NTEX konteinerių ir birių krovinių vežimo patirtį, užtikriname, kad patenkinsime tikslius jūsų poreikius visame pasaulyje, nepriklausomai nuo transporto priemonės.

Ar norite sužinoti daugiau?

Mūsų projektų krovinių ir pavojingų krovinių ekspertai yra vietoje ir padės rasti sprendimą jūsų transporto poreikiams.

Susisiekite su mumis

Mūsų Paslaugos

line

Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, randame optimalius sprendimus Jūsų prekėms. Lankstus ir pilnas, visą parą, visus metus.

Lietuva: vietinis transportas

Pristatome į visas Švedijos vietas, turime savo terminalus ir sandėlius. Krovinys vežamas NTEX sunkvežimiais arba intermodaliniais.

Tarptautinis krovinių gabenimas keliais

Normalus siuntimas ar greitasis siuntimas? Turėdami didelį NTEX vidaus priekabų parką, galime atlikti visų tipų užduotis visoje Europoje.

Sandėliai ir logistika

Žinios ir patirtis yra mūsų stipriausia korta tvarkant projektinius krovinius ir pavojingus krovinius.

Krovinių gabenimas jūra, oru ir traukiniais

Naudodamiesi mūsų tinklu, jūs pasiekiate visą pasaulį, nepriklausomai nuo transporto rūšies. Žinoma, pasirūpiname ir Jūsų muitinės procesais.