Mūsų Paslaugos: Sandėliavimas ir
logistika

Leiskite mums pasirūpinti jūsų tiekimo grandine


Jei ieškote pagal poreikius pritaikyto, visapusiško ir ekonomiško sandėliavimo ir logistikos sprendimo, atėjote ten, kur reikia. Kai atlaisvinamas paviršius ir ištekliai, galite sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą. Nesvarbu, kurios iš mūsų paslaugų jums reikalingos, visada galite pasikliauti, kad padarysime viską, kad būtumėte patenkinti. Mes siūlome paprastumą ir tvirtą įsipareigojimą nuo pat pirmos akimirkos, kai pradedate dirbti su mumis.

Sandėliavimas, rinkimas, pakavimas, atsargų valdymas ir paskirstymas

Darykite tai, ką mokate geriausiai, ir leiskite mums racionaliai ir efektyviai sandėliuoti jūsų prekes. NTEX Inrikes siūlo sandėliavimo, surinkimo ir pakavimo paslaugas. Susisiekite ir papasakokite, kaip atrodo jūsų dabartinė sandėliavimo situacija ir kartu apžvelgsime alternatyvas.

Leiskite mums sutvarkyti visą jūsų logistiką

Daugeliui savo klientų teikiame visapusiškus logistikos sprendimus. Savo sandėliavimo ir transportavimo galimybes galime derinti su atsargų papildymu, atsarginių dalių tiekimu ar suplanuotu įrangos pristatymu trečiosioms šalims, pavyzdžiui, montuotojams ir serviso technikai. Paprastai, patogiai ir taupiai naudojant išteklius.

3PL ir elektroninės prekybos specialistai

Logistika ir sandėliavimas gali būti iššūkis sparčiai augančioms elektroninės prekybos įmonėms. Didėjant apimčiai ir aštriai konkurencijai, keliami aukštesni reikalavimai visoms tiekimo grandinės dalims, siekiant teikti gerą paslaugą. Esame 3PL ekspertai ir siūlome lankstų sprendimą, leidžiantį visiškai kontroliuoti visą prekių srautą.

Standartizuotos sistemų integracijos

Naudojame standartizuotas kompiuterines sistemas su automatiniais duomenų srautais, kad padidintume efektyvumą ir sumažintume žmogiškųjų klaidų skaičių. Supaprastintos procedūros ir sklandus sistemų integravimas leidžia mums prisijungti prie jūsų, nereikia rankiniu būdu atnaujinti ar tikrinti informacijos.

Ar norite sužinoti daugiau?

Mūsų sandėliavimo ir visapusiškų logistikos sprendimų ekspertai visada pasiruošę pateikti jums pritaikytą sprendimą pagal jūsų poreikius.

Susisiekite su mumis

Kitos paslaugos

line

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir norus, Jūsų prekes saugiai pervežame su tinkamiausia transporto rūšimi – kelių, jūrų, oro, geležinkelių ar kombinuotu transportu.

Lietuva: vietinis transportas

Pritaikytas pagal jūsų poreikius. Pristatome į visas Lietuva vietas, savo paslaugas teikiame per nuosavą sunkvežimių parką, terminalus ir sandėlius.

Kelių transportas: Europa

NTEX teikia transporto ir logistikos sprendimus visoms siuntoms – nuo įprastų priekabų judėjimo iki skubių greitųjų pristatymų.

Jūrų, oro ir geležinkelių transportas

Tarptautinis siuntimas tapo lengvu. Mūsų specialistai gali padėti atlikti muitinės formalumus ir galutinės mylios pristatymo sprendimus.

Didelių projektų kroviniai ir pavojingi kroviniai

Turėdami didelę patirtį ir patirtį tvarkant didelių gabaritų ir pavojingus krovinius, galime tvarkyti labai sudėtingas siuntas.