Mūsų Paslaugos: Lietuva: vietinis transportas

Atsidavęs partneris, dirbantis kartu su jumis


NTEX aptarnauja klientus visoje šalyje ir pristato prekes į visas Lietuvos vietas greitai, greitai ir itin tiksliai. Glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, teikdami paslaugas per savo sunkvežimių parką, terminalus ir sandėlius. Mūsų tikslas – kad visos siuntos būtų be rūpesčių – nesvarbu, ar samdote mus vienkartinėms siuntoms, ar reguliartiems pervežimams.

Į visas vietas su visomis transporto rūšimis

Turime pakankamai galimybių  ir savo transporto priemonių, skirtų vietiniam ir regioniniam platinimui. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, geriausiai pasirūpiname Jūsų prekėmis ir parenkame tinkamiausią transportą – sunkvežimį, traukinį ar kombinaciją.

Trapios ar stambios prekės? Jokiu problemu!

Turime didelę patirtį gabenant visų formų ir dydžių trapias ir didelių gabaritų prekes. Tegul mūsų žinios ir išradingumas būna Jūsų sėkmės faktoriai – esame krovinių planavimo, pakavimo, tvirtinimo ir saugių pervežimų ekspertai. Sprendimus visada pritaikome kiekvienam individualiam pristatymui ir poreikiams.

Norite sužinoti daugiau?

Mūsų vietinio Švedijos kelių transporto ekspertai mielai aptars jūsų įmonės poreikius pritaikytą sprendimą.

Kontaktai

Kitos paslaugos

line

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir norus, Jūsų prekes saugiai pervežame su tinkamiausia transporto rūšimi – kelių, jūrų, oro, geležinkelių ar kombinuotu transportu.

Kelių transportas: Europa

NTEX teikia transporto ir logistikos sprendimus visoms siuntoms – nuo įprastų priekabų judėjimo iki skubių greitųjų pristatymų.

Sandėliavimas ir logistika

Susikoncentruokite į savo pagrindinį verslą. Leiskite mums pasirūpinti jūsų sandėliavimu, atsargų valdymu, išrinkimu, pakavimu ir paskirstymu.

Krovinių gabenimas jūra, oru ir geležinkeliu

Tarptautinis siuntimas tapo lengvu. Mūsų specialistai gali padėti atlikti muitinės formalumus ir galutinės mylios pristatymo sprendimus.

Didelių projektų kroviniai ir pavojingi kroviniai

Turėdami didelę patirtį ir patirtį tvarkydami projektinius krovinius ir pavojingus krovinius, galime tvarkyti itin sudėtingas siuntas.