Mūsų Paslaugos: Kelių transportas: Europa

Dideli pajėgumai irdidelis dėmesys detalėms


Per mūsų vietinius biurus ir jūsų NTEX atstovą mes visada esame šalia, jei turite klausimų apie savo siuntas. Esame aprūpinti moderniausiais ištekliais efektyvioms transporto operacijoms: Vilkikai ir priekabos, taip pat nuosavi perkrovimo ir krovinių terminalai. Kai NTEX yra jūsų partneris, galite būti tikri, kad jūsų prekės nuo pradžios iki pabaigos yra saugiose rankose. Jūs gaunate visišką prekių sąlygų kontrolę ir saugumą.

Didelė aprėptis padidina mūsų lankstumą

Mūsų platus tinklas leidžia transportuoti greitai ir tiksliai. NTEX turi didelius transportavimo pajėgumus visoje Europoje, iš šiaurės į pietus, iš rytų į vakarus, o mūsų patyrusi komanda visada pasiruošusi veikti, kad galėtume pristatyti jūsų prekes laiku, net jei atsitiktų kas nors netikėto. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – didžiulė mūsų tinklo geografinė aprėptis taip pat reiškia, kad galime imtis įvairiausių užduočių ir greitai įgyvendinti naujus sprendimus.

Sklandus aptarnavimas, kuriuo galite pasitikėti

Logistika tampa lengva su transporto partneriu, kuriuo galite pasitikėti. Didžiuojamės savo pažadų tesėjimu ir iškilus problemoms visada jus informuojame. Naudodamiesi mūsų eismo valdymo sistema ir savo NTEX atstovu galite lengvai patikrinti, ar jūsų prekės buvo pristatytos ir ar jūsų POD buvo gauti.

Intermodalinis transportas – mūsų privalumų sujungimas

Intermodalinis transportas jungia įvairias transporto rūšis, kad pervežtų jūsų prekes. Mūsų patyrę ekspertai derina kelių, geležinkelių, jūrų ir oro krovinius, kad pasiektų optimalų rezultatąą ir kiekvienos siuntosoptimalias pervežimo kainas. Dažniausiai naudingiausia didžiąją kelio dalį važiuoti geležinkeliu, o sunkvežimiai įveikia pirmą ir paskutinę mylios dalis. Intermodalinio transporto pasirinkimas ne tik padeda kovoti su klimato kaita, bet ir prisideda prie eismo įvykių, eismo triukšmo ir spūsčių mažinimo.

Norite sužinoti daugiau?

Mūsų Europos kelių transporto ekspertai mielai aptars Jūsų įmonės poreikius pritaikytą sprendimą.

Susisiekite su mumis

Klientų portalas su Nshift ir EDI integracija

Tvarkykite savo tarptautinius pristatymus prisijungę prie mūsų užsakymo portalo. Galite prisijungti naudodami Nshift arba EDI, kad galėtumėte lengvai sekti savo prekes ir siuntas. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su savo pardavimo atstovu.

Kitos paslaugos

line

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir norus, Jūsų prekes saugiai pervežame su tinkamiausia transporto rūšimi – kelių, jūrų, oro, geležinkelių ar kombinuotu transportu.

Lietuva: vietinis transportas

Pritaikyta pagal jūsų poreikius. Pristatome į visas Švedijos vietas, savo paslaugas teikiame per nuosavą sunkvežimių parką, terminalus ir sandėlius.

Sandėliavimas ir logistika

Susikoncentruokite į savo pagrindinį verslą. Leiskite mums pasirūpinti jūsų sandėliavimu, atsargų valdymu, išrinkimu, pakavimu ir paskirstymu.

Krovinių gabenimas jūra, oru ir geležinkeliu

Tarptautinis siuntimas tapo lengvu . Mūsų specialistai gali padėti atlikti muitinės formalumus ir galutinės mylios pristatymo sprendimus.

Didelių projektų kroviniai ir pavojingi kroviniai

Turėdami didelę patirtį ir patirtį tvarkant didelių gabaritų ir pavojingus krovinius, galime tvarkyti labai sudėtingas siuntas.