Pasitikėjimas ir rūpestis.
Visą kelią.

Kai jums reikia patikimo transportavimo keliais, jūra, geležinkeliu ir oru. NTEX pasiūlo paslaugą besiremiančia dideliais pajėgumais, didele patirtimi, bei personaliu požiųriu.

Sklandus pervežimas ir logistika

NTEX yra logistikos operatorius, turintis tokį papildomą įsipareigojimą ir prieinamumą, kuris yra labai svarbus. Nesvarbu, ar esate maža prekybos įmonė, ar tarptautinė įmonių grupė, mes galime pritaikyti asmeninį požiūrį į jūsų logistikos srautą, užtikrindami, kad sprendimas būtų pritaikytas jūsų poreikiams.

Ką sako mūsų klientai

1/2

Mūsų Paslaugos

line

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir norus, Jūsų prekes saugiai pervežame su tinkamiausia transporto rūšimi – kelių, jūrų, oro, geležinkelių ar kombinuotu transportu.

Lietuva: vidaus transportas

Pritaikyta pagal jūsų poreikius. Pristatome į visas Lietuva vietas, savo paslaugas teikiame per nuosavą sunkvežimių parką, terminalus ir sandėlius.

Kelių transportas: Europa

NTEX teikia transporto ir logistikos sprendimus visoms siuntoms – nuo įprastų puspriekabių judėjimo iki skubių greitųjų pristatymų.

Sandėliavimas ir logistika

Susikoncentruokite į savo pagrindinį verslą. Leiskite mums pasirūpinti jūsų sandėliavimu, atsargų valdymu, išrinkimu, pakavimu ir paskirstymu.

Jūrų, oro ir geležinkelių transportas

Tarptautinis siuntimas tapo lengvas. Pasaulinis pasiekiamumas per mūsų tinklą, neatsižvelgiant į transporto rūšį, su muitinės formalumų ir paskutinės mylios pristatymo sprendimais.

Projektų kroviniai ir pavojingi kroviniai

Turėdami didelę patirtį ir patirtį tvarkydami projektinius krovinius ir pavojingus krovinius, galime tvarkyti itin sudėtingas siuntas.

Sužinokite daugiau apie mūsų tvarumo darbą

Tik dirbdami kartu gauname geriausią rezultatą – mums, jums, jūsų klientams ir klimatui.

Klientų portalų ir sistemų integravimas

Kaip registruotas NTEX klientas, galite užsisakyti pervežimus per EDI arba mūsų klientų portalą. Tai sklandi, greita ir patikima alternatyva užsakymams el. paštu. Skiltyje „Mūsų paslaugos“ matote sprendimus, kuriuos siūlome kiekvienai transporto rūšiai. Jei turite klausimų, susisiekite su savo pardavimo atstovu ir sužinokite daugiau.

Sekite naujienas ir informaciją apie paslaugas