Privatumas & SlapukaiPrivatumo politika


NTEX svetainėje mes saugome interneto lankytojų asmeninį vientisumą.

Lankytojų statistiką išsaugome tik tada, kai lankotės mūsų svetainėje. Tačiau, jei naudojate vieną iš svetainės kontaktinių formų, registruojame jūsų IP adresą ir prisijungimo laiką, kad sumažintume piktnaudžiavimą ir nepageidaujamą el.

Cookies


NTEX svetainėje slapukai naudojami tik statistikai apie svetainės naudojimą generuoti.

paštas


Užsakymai el. paštu, EDI ar kitomis laikmenomis išsaugomi mūsų sistemose ir įtraukiami kaip dokumentai, susiję su transportavimu ir bet kokiais būsimais klausimais bei tolesniais klausimais.

E-postutskick


Naujienlaiškiuose, kuriuos gaunate iš NTEX, yra aiški nuoroda, kaip galite lengvai atsisakyti tolesnių siuntų. Taip pat galite sužinoti, kokią informaciją apie jus turime mūsų registre. Jei turite pastabų, klausimų ar kitų neaiškumų dėl mūsų privatumo politikos ar asmens duomenų tvarkymo, visada kviečiame susisiekti su mumis.


Apie elektroninius slapukus


Pagal Elektroninių ryšių įstatymą (SFS 2003:389) kiekvienas apsilankęs svetainėje turi būti informuotas apie tai, kam naudojami slapukai, ir turėti galimybę atsisakyti tokio naudojimo.

KAS YRA SLAPUKAS?


Slapuką sudaro mažos informacijos dalys, kurias svetainė siunčia į jūsų naršyklę, kurią ji išsaugo tekstiniuose failuose jūsų kompiuteryje. Šie failai užima labai mažai vietos standžiajame diske, retai daugiau nei dešimt baitų, t. y. vos mažiau nei dešimtąją milijardąją dalį šiuolaikinio standžiojo disko saugyklos vietos.

Tada jūsų naršyklė siunčia šią informaciją atgal į svetainę, kai joje apsilankote arba įkeliate antrinį puslapį, todėl svetainė gali stebėti, ar kiekvienas naujas puslapis atsisiunčiamas iš to paties lankytojo ar kelių, taip pat išsaugoti jūsų atliktas nuostatas. puslapyje.

KAIP NAUDOJAME SLAUKAUS?


Šioje svetainėje žiniatinklio analizės įrankis Google Analytics yra naudojamas norint gauti informaciją apie tai, kaip lankomasi svetainėje ir kokie puslapiai sulaukia daugiausiai dėmesio. Tai padeda mums pagerinti svetainės struktūrą ir turinį jums, kaip vartotojui.

„Google Analytics“ naudoja tris slapukus: seanso slapuką, kuris ištrinamas jums išėjus iš puslapio, slapuką, kuris išsaugomas trisdešimt minučių, ir slapuką, kuris saugomas dvejus metus. Slapukai renka informaciją apie puslapio peržiūrų skaičių, apsilankymų skaičių ir kt. ir saugoma Google Inc.

Lankytojų statistika, kurią „Google Analytics“ gauna iš mūsų lankytojų, yra visiškai anoniminė ir „Google“ negali susieti IP adresų su kitais „Google“ turimais duomenimis.

Svetainė taip pat naudoja slapuką, kad prisimintų prisijungusius vartotojus, kad jums nereikėtų įvesti vartotojo vardo ir slaptažodžio kiekvieną kartą keičiant puslapius. Šiame slapuke yra užšifruota, atsitiktinai sugeneruota teksto eilutė (raktas), susieta su konkrečiu vartotoju ir yra aktyvus tik prisijungus prie „Ntex“ vidinio žiniatinklio. Slapukas pašalinamas iš karto po atsijungimo.

KAIP IŠVENGTI Slapukų?


Jei nenorite, kad būtų naudojami slapukai, slapukus galite išjungti naršyklės saugos nustatymuose. Galite nustatyti, kad naršyklė prašytų jūsų kiekvieną kartą, kai svetainė nori į jūsų naršyklę atsiųsti slapuką, ir suteikti jums parinktį, išsaugoti jį ar ne. Taip pat galite matyti, kurie slapukai ir kokia informacija yra išsaugomi jūsų naršyklėje, ir pasirinkti ištrinti atskirus slapukus.

Daugiau informacijos apie tai rasite naršyklės pagalbos skyriuje.

„Google“ taip pat siūlo papildinį, skirtą dažniausiai naudojamoms naršyklėms, kuris neleidžia „Google“ rinkti lankytojų statistikos už jus. Papildinį galite atsisiųsti per klicka här.

Leisdami savo naršyklei naudoti slapukus ir toliau naudodamiesi svetaine, sutinkate su slapukų naudojimu.