Kartu gali
mes darome daugiau

Mes NTEX dirbame atsakingam verslui, o tai reiškia, kad nuolat žinome, kaip įmonė veikia visuomenę ir aplinką. Kalbama apie trijų tvarumo aspektų – socialinio, ekonominio ir aplinkosaugos – pusiausvyrą. Esame įsitikinę, kad su tvarumu galime eiti toliau – jei dirbsime kartu.

Perėjimo priekinėje linijoje

Transporto pramonėje ji juda į priekį. Transporto priemonės tampa vis švaresnės ir taupesnės degalų, o gerai suplanavus turimą keliamąją galią galima panaudoti tausiai išteklius. Tačiau, žinoma, reikia daugiau nuveikti siekiant sumažinti poveikį aplinkai ir sukurti tvarų transportą. Svarbu naudoti efektyvesnes kelių transporto priemones, laivus ir orlaivius, taip pat didinti atsinaujinančios energijos ir elektrifikavimo dalį. NTEX mes kryptingai dirbame, kad būtume transporto sektoriaus pertvarkos priešakyje.

Kartu su mūsų tiekėjais

Esame atsargūs dėl įmonių ir transporto priemonių, kurios yra mūsų transporto grandinių dalis. Sutartis pasirašome tik su atsakingais partneriais, kurie aktyviai dirba su sauga ir aplinka. Mūsų tiekėjų reikalavimai apima viską nuo emisijų mažinimo ir kuro pasirinkimo iki saugios ir sveikos darbo aplinkos kartu su mūsų sutartiniais partneriais.

Kartu su tavimi

Šiandien galima užtikrinti, kad jūsų transportas mažiau paveiktų aplinką. Aktyviai pasirinkdami savo, kaip krovinių pirkėjo, ir pasikonsultavę su NTEX, galite sumažinti savo įmonės klimato pėdsaką. Visų pirma, transporto rūšies pasirinkimas turi didelę įtaką klimato kaitai. Jei tradicinį sunkvežimių transportą galima pakeisti geležinkeliu, laivyba ar elektra varomomis transporto priemonėmis, transportas gali tapti efektyvesnis klimato požiūriu. Tačiau tai taip pat gali būti susiję su užpildymo greičio didinimu, maršrutų optimizavimu, alternatyvių degalų pasirinkimu arba šiek tiek ilgesniu pristatymo laiku.

Jei siekiate kuo labiau sumažinti savo įmonės poveikį klimatui, galime apskaičiuoti jūsų CO₂ emisiją ir kompensuoti jūsų transportą pagal klimatą. Nedvejodami susisiekite su mumis ir aptarsime, kaip galime sumažinti bendrą poveikį aplinkai.

Aktyviai dirbame su ĮSA

Kaip įmonė norime prisidėti prie teigiamos socialinės plėtros. Mes prisiimame atsakomybę tiek iš ekonominės, tiek iš socialinės perspektyvos remdami vietos asociacijas ir projektus.

IK Sävehof ir projektas #viställerupp

Kartu su IK Sävehof prisidedame prie jaunimo ir vaikų sveikatos, integracijos, įtraukties ir bendruomenės gerinimo.

Kitos mūsų remiamos asociacijos:
Frölunda indėnai
ÖIS futbolas
„Lions Speedway Gislaved“.

Aukos ir lėšų rinkimas:
WWF gyvai planetai.
Rosa Bandet verslo draugė – indėlis į krūties vėžio tyrimus.
Mustaschkampen įmonės draugas – skleisti žinias ir paaukoti prostatos vėžio tyrimams.

Kas yra klimato kompensacija?

Kompensacija už klimatą reiškia, kad jūs finansuojate priemones, kurios įvairiais būdais prisideda prie klimatą veikiančių išmetamųjų teršalų, atsirandančių ne jūsų pačių veikloje, mažinimo, kaip kompensaciją už jūsų pačių išmetamus teršalus. Tai gali būti, pavyzdžiui, su medžių sodinimu, energijos vartojimo efektyvumu arba investicijomis į atsinaujinančią energiją. Mes kompensuojame jūsų projektus per klimatą Gold Standard – sertifikavimo standartas, patvirtintas ir patikimas daugiau nei 80 tarptautinių aplinkosaugos organizacijų.

Sekite naujienas ir informaciją apie paslaugas